Vulcan
»Inne szkolenia »Konto
ICT
Zapraszamy od października 2010 r. na bezpłatne szkolenia z zakresu  wykorzystania  ICT  w  organizacji i zarządzaniu placówką oświatową oraz w nauczaniu różnych przedmiotów.   Szkolenia współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
»Więcej
Terminy szkoleń

Szkolenia w ramach projektu realizowane będą od października 2010 r. do lutego 2012 r. na terenie województwa pomorskiego.

Konkretne miejsca i szczegółowe terminy szkoleń są ustalane na podstawie kolejności zgłoszeń oraz miejsca zatrudnienia zgłaszających się osób, przy jednoczesnym uwzględnieniu limitu miejsc. Ze względu na to, iż zaplanowane szkolenia odbywać się będą w salach z ograniczoną liczbą stanowisk komputerowych, limit miejsc w jednej grupie wynosi 10 osób.

Szczegółowe informacje na temat miejsca i terminu szkolenia zostaną przekazane uczestnikowi po zakwalifikowaniu jego zgłoszenia na szkolenie.
Listę aktualnie planowanych szkoleń można znaleźć również korzystając z menu Szkolenia i wybierając nazwę interesującego Państwa szkolenia.

Organizator zwraca uczestnikom koszty dojazdu na miejsce szkolenia.

Poszczególne etapy rekrutacji określa regulamin szkoleń.

DATA AKTUALIZACJI: 2010-09-29
box
EU
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego www.efs.gov.pl
»Na górę
aktualizacja: 2015-12-30 :: © VULCAN sp. z o.o.